Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
64 posty 5035 komentarzy

Grzegorz Rossa.

AntyKomor.pl, dołóżcie mu też ode mnie!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Osoby podobne do twórcy strony AntyKomor.pl same winne są prześladowań ze strony koalicji P0 PSL. Poza cyklem, „Dlaczego delegacja państwowa do Katynia musiała zginąć” — odcinek nienumerowany

Odcinki poprzednie

 1. Dlaczego delegacja państwowa do Katynia musiała zginąć

 2. Kłamca powinien mieć dobrą pamięć… i znać prawa fizyki

 3. Smoleńsk. Jak zrozumieć. Ćwiczenia dla humanistów. Wektory

 4. Smoleńsk. Wybuch paliwowo powietrzny w „Gapie”

 5. byłem świadkiem jakiegokolwiek innego zdarzenia wskazującego

 6. Kłamca musi mieć dobrą pamięć… i znać chemię

 7. Smoleńsk. Zwęgleni, spopieleni

 8. Czy zabicie Lecha Kaczyńskiego mogło Moskowii się opłacić?

 9. James Blish, „Dzień statystyka” Statistician's Day

 10. Jak wymordować najwyższych funkcjonariuszy państwa

AntyKomor.pl, dołóżcie mu też ode mnie!

W Internecie roi się od ratlerków. Pętają się pod nogami, swoimi cieniutkimi głosikami udają, że obszczekują, powarkują starając się żałośnie nadać groźny ton, obsikują nogawki, a potem swoimi mikroskopijnymi ząbkami te obsikane nogawki obszarpują. Po czymś takim każdy ma prawo stracić cierpliwość. Pokaż mi swojego wroga, a powiem ci, kim jesteś. Kto dba o swój prestiż, musi też dbać o właściwy dobór swoich wrogów. Tolerowanie wrogów poniżej poziomu dopuszczalnego świadczy o zaniedbywaniu się. Na miejscu koalicji P0 PSL zrobiłbym to samo.

A tu nie należy obsikiwać i obszarpywać nogawek. Tu trzeba wziąć tęgą pałę, zamachnąć się porządnie, trafić celnie między uszy i roztrzaskać czaszkę.

Tytuły odcinków następnych:

 • Bardzo zła jakość sfingowania upadku Tu-154 i jej następstwa

 • Cel sfingowania katastrofy lotniczej

 • Smoleńsk. Jak to mogło przebiec

 • Smoleńsk. Zachód już wie

 • Nowe kłamstwa w miejsce starych. Moskowia przyznaje się

 • Więcej niż wariant węgierski

Tytuły odcinków następnych są podane orientacyjnie, niezobowiązująco. Mogą ulec zmianie.

KOMENTARZE

 • Coś na rzeczy
  Czekam na następne! :) Pozdrawiam
 • @Yurko: Coś na rzeczy Czekam na następne! :)
  Czy ja Pana dobrze zrozumiałem? Czy Pan ode mnie chce, aby wyeliminował pośredników, wziął sprawy w swoje ręce i dołożył mu osobiście?

  Pozdrawiam,
 • Trwają rozważania o trzeciej sile? Coś dorzucę, można?
  W sprawie kształtu i celu nowej siły .

  Zamiast wstępu, coś do tych, którzy uważają jakiegokolwiek człowieka za nieomylnego: – Tylko Pan Bóg się nie myli !- Pan A. Ścios, przy całym szacunku dla jego trudu i wiedzy, jest człowiekiem. Omylnym. Proszę uprzejmie przeczytać jakich odpowiedzi udzielił na wpisy Darkside z 19.03.2010r. godz.9,04 oraz z dn. 31.03.2010 godz.13,2. Na 10 dni przed 10.04.2010. Jakże bardzo, niestety, się pomylił. To omylny człowiek. Jak każdy.

  „Rozum jako trzecia siła ”.

  Ciekawe, co zrobiłby przeciętny Polak, gdyby do jego domu przyszedł sąsiad oskarżając go, że niszczy mu ogródek i zagraża życiu, który dodatkowo zażądałby dla siebie sporych pieniędzy w ramach rekompensaty. Czy zapytałby się taki człowiek sąsiada jak to możliwe, czy domagałby się dowodów na takie poważne oskarżenia i żądania finansowe? A gdyby usłyszał: - „Za dużo oddychasz i nas wszystkich zatruwasz, dawaj kasę” – to czy wysłałby gościa na drzewo?
  A Ty? Zapłaciłbyś sąsiadowi ? A może pokazałbyś mu podręcznik z podstawówki, gdzie jak wół napisane, że z dwutlenku węgla, który jest ponad 1,5 razy cięższy od powietrza i do góry się nie unosi, lecz raczej opada na ziemię, którego w atmosferze jest 0,0385%, że z tego dwutlenku jest wielki pożytek dla roślin, które węgiel pobierają do budowy swoich liści, gałęzi i konarów, a pozostały tlen jest dla ludzi i zwierząt ?
  Zapłacisz, nie pomyślawszy, czy to nie ściema, że może chcą Cię oszukać, zrujnować ?
  Jak się nie zorganizujesz, to zapłacisz i Ty i my, bo tacy goście stoją u płotu i każą płacić, a dodatkowo sugerują, żeby przestać ogrzewać wodę i mieszkania, polikwidować najlepiej wszystko, bo jest za dużo CO2 wysoko, w górze, choć nadal 0,0385% i 1,5 razy cięższe od powietrza. Samolotami tam transportują w górę, czy jak?
  Kierownik baraczka obiecał, że zapłacimy jeszcze więcej i polikwidujemy co się da i że niektórzy się wyżywią. Chyba, że suweren się zorganizuje i pomyśli, czy to jest mądra droga.

  Może zorganizowanie się i założenie Partii Przyjaciół Rozumu i Trzeźwego Myślenia
  (w skrócie PPRiTM ) byłoby właściwszą drogą?.
  Partia taka, będąca nie trzecią, ale jedyną drogą i podstawową siłą narodową, powinna mieć dwa główne cele:
  - 1. Rozpoznanie bezmyślności, szkodnictwa i głupoty u podstaw i korzenia.
  -2. Zaproponowanie i rozpropagowanie pozytywnych zamienników oraz wdrożenie tychże, przy zastosowaniu wszelkich dostępnych, sprawiedliwych i zgodnych z prawem sposobów.
  Większość osób, wypowiadających się w kwestii CO2 w telewizji i w innych mediach
  (prof. Krasnodębski i inni również ) uznaje, że realne jest, związane z „emisją CO2” zagrożenie załamania się gospodarki polskiej, wręcz katastrofa po roku 2012.
  W TVP Info (cyt.): „ekologiczne wymagania UE - zabójcze dla Polski… brudna Polska… przez dwutlenek węgla 0,5 mln ludzi straci wkrótce pracę….”
  Dobrze byłoby poważniej zająć się tą nową koncepcją, jakoby dwutlenek węgla, zwany dotychczas „gazem życia”, będący budulcem i podstawą dla roślin, nagle stał się, nadal w ilościach 0,03 % składu atmosfery, zagrożeniem i to w Polsce, w kraju, gdzie same lasy, bez pól i łąk, stanowią 30% powierzchni. Ponieważ jednak ta „nowa Prawda” jest potrzebna dla wielu innych działań i teorii i dłużej mogłoby trwać wykorzenianie tego, zastosujmy na teraz myślenie lateralne, tj. twórcze, wbrew schematom.
  Chcą nas przez ten dym CO2 puścić z torbami, chcą zamykać dalsze miejsca pracy, elektrownie i elektrociepłownie, to my, naród - suweren – zażądajmy przerobienia tego dymu na gotówkę i tanie paliwo. Przyda się nam tanie paliwo i tania benzyna?
  Od 2009 r.(!) znane jest naszym kierownikom (W. Pawlak ) rewolucyjne na skalę światową odkrycie prof. Dobiesława Nazimka z UMCS w Lublinie. Ten wynalazek, którego pierwsza komercyjna instalacja to Zakłady Azotowe w Kędzierzynie Koźlu, a największy producent CO2 na Lubelszczyźnie - elektrownia Wrotków jest następna, to produkcja z emitowanego CO2 -benzyny ekologicznej za ok. 1zł/ litr ! Polska, ze swoich dymów z CO2 może produkować pięciokrotnie więcej benzyny, niż jej zużywa i mogłaby nawet być eksporterem! A patent można rozpropagować i sprzedawać na świecie.
  Te instalację byłyby interesujące również dla mieszkańców Górnego Śląska, skoro inni takich tanich instalacji nie wynaleźli.
  STOP głupocie i niszczeniu, popieramy Rozum i Trzeźwe Myślenie.
  - Jako suweren domagajmy się od rządu, w trybie natychmiastowym wszelkich ustaw i przepisów wprowadzających realną redukcję emisji CO2 oraz instalowanie w całym kraju patentu profesora Dobiesława Nazimka (zamiast kuriozalnych, kosztownych i niebezpiecznych pomysłów np. wtłaczania CO2 pod ziemię itp.!)
  - Domagajmy się tych projektów ustaw natychmiast, do końca sierpnia 2011roku, bowiem zarządcy z UE zażądali przedstawienia przez Polskę propozycji konkretnych działań, które mają zmniejszyć emisję CO2. Kierownictwo podobno zamierza zamykać, zwalniać, a CO2 wtłaczać pod ziemię !!! My proponujemy instalacje profesora Nazimka, UE zaś ma obowiązek dać pieniądze na wdrożenie takich instalacji, które zmniejszają emisję dwutlenku.
  Módlmy się też za rządzących, jak i apostoł Paweł nakazał modlić się o tych, którzy są przy władzy, abyśmy mogli prowadzić życie ciche i spokojne. Módlmy się szczerze o mądrość i dla nas i dla nich, bo jest wielka potrzeba.

  Kolejny cytat.
  „Geotermia”: „Zasoby węgla starczą nam podobno na 200 lat. Ale mamy przecież dostępne,
  zdecydowanie tańsze, ogromne, odnawialne źródła czystej energii. Pod tym względem
  mamy najlepszą sytuację w całej Europie. Nie mam tu na myśli energii wiatrowej, zamienianej na elektryczną, ponieważ nieliniowe jej pozyskanie i brak możliwości opłacalnego jej gromadzenia, jest tylko poważnym kłopotem dla sieci przesyłowych. Bardziej im się opłaca zapłacić za nią pod warunkiem, że nie muszą jej odbierać. Jest to jak na razie wyłącznie fakt medialny dla władz i dobry sposób na ograbianie ogłupianego społeczeństwa.
  Prawie darmowe ciepło i prąd. …Takim tanim i nieprzebranym źródłem energii jest wysokotemperaturowa energia cieplna z głębokich pokładów formacji skalnych. Jej suche pozyskiwanie, za pomocą wgłębnych wymienników ciepła typu harvestors, nie niszczy niskotemperaturowych pokładów wód geotermalnych. Tej w pełni odnawialnej energii jest w Polsce tysiące razy więcej niż zużywamy. Koszt produkcji z niej energii elektrycznej to kilka groszy za 1 kWh, a cieplnej znacznie mniej. Powodem naszej dumy powinien być fakt, że między innymi, za rozwiązania do jej pozyskiwania, został zgłoszony do dwóch nagród Nobla, mieszkający i pracujący w USA prof. Bohdan Żakiewicz. Na całym świecie media rozpisują się o tej nominacji. Mimo, że dostęp do energii geotermicznej mamy najłatwiejszy w Europie, a nasz rodak jest najważniejszym wynalazcą w tej dziedzinie na świecie, wiedza na ten temat i zainteresowanie są w Polsce zerowe. Ale nic dziwnego. Jej pozyskiwanie może doprowadzić do niezależności energetycznej i wiąże się z utratą ogromnych zysków dla niektórych lobby, które mocno zasilają media poprzez reklamę. Rozwiązania takie mogą być stosowane lokalnie, dzięki czemu nie ma strat na przesyłach. Ponieważ możliwa jest trójgeneracja i system ma niską stałą czasową, można go sprzęgać z pozyskiwaniem energii elektrycznej (generatory)i cieplnej (pompy hydrosoniczne) z turbin wiatrowych. Koszt uruchomienia zakładu pozyskującego i przetwarzającego energię geotermiczną jest porównywalny do farm wiatrowych w przeliczeniu na jednostkę mocy. Różni się jednak tym, że nie jest zależny od warunków zewnętrznych i może cały czas pracować z maksymalną mocą, a nie jak w przypadku elektrowni wiatrowych na poziomie kilkunastu procent w skali rocznej. Koszt natomiast bieżącej produkcji energii w tej
  technologii jest na poziomie niecałych 2 groszy za 1kWh, czym bije na głowę wszelkie inne metody. Nic dziwnego, że International Business Directions i około stu największych korporacji świata zgłosiły profesora Żakiewicza do nagrody Nobla w dwóch kategoriach -Peace and Engineering Economy” .

  Stop energii atomowej!!!
  Stop atomówkom i ogłupianiu! „Bezpieczeństwo” atomu widać, słychać i czuć w Czarnobylu, Fukushimie i innych, a budowanie czegoś takiego, gdy nawet sąsiad zza zachodniej miedzy się wycofuje, to jawny brak rozumu i ogłupianie Polaków. Domagajmy się wprowadzenia tanich, wydajnych i bezpiecznych instalacji prof. Żakiewicza
  Popierajmy Rozum i Trzeźwe Myślenie, popierajmy Przyjaciół Rozumu i Trzeźwego Myślenia, takich jak dr Włodzimierz Stupiński, którego marzeniem jest, aby grafen, jego wynalazek, mógł z Polski zrobić nowoczesną Wyżynę Grafenową (wzorem doliny krzemowej). Bądźmy chętni popierać wszystkich, których przemyślenia i odkrycia mogą zamienić w tym kraju każdą ewidentną głupotę i szkodnictwo, na rozumny zamiennik.
  Poprzyjmy pana prof. Antoniego Morawskiego z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu
  Technologicznego we wdrożeniu polskiego, rewolucyjnym na skalę światową wynalazku taniego oczyszczania wody z zanieczyszczeń nieusuwalnych innymi metodami. Czy rozpropagowanie tego na skalę światową nie byłoby nadzwyczaj korzystne ze względów ekonomicznych, zdrowotnych i pijarowskich również? Takich ludzi i rozwiązań jest obfitość,
  nie sposób wymieniać. Dużo pracy dla wytrwałych. Nowy Ekran mógłby stać się, wraz z nowymi i starszymi blogerami, kuźnią takich rozumnych, konkretnych rozwiązań w każdej dziedzinie, w tym obolałym kraju.

  „Wymyśliłem auto na wodę !”. Czy ktoś taki istnieje? Czy autor takiego stwierdzenia, jeżeli jest prawdziwe i sprawdzone, nie powinien być „DOBREM NARODOWYM”? Czy nie powinien być znany, doceniany i bogaty, a jego patent powinno się produkować masowo w FSO i w innych fabrykach. A może to kaczka dziennikarska? Polish joke???
  Nie, to Polak, który potrafi.
  Fakt z 28.10.2010.podaje : Jan Gulak ( 69 l.) doktor prawa, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego na pomysł zasilania silnika wodą wpadł ponad osiem lat temu. To wtedy jechał o świcie ze Szczecina do Warszawy.
  - Była mgła i zauważyłem, że silnik w moim samochodzie pracuje dużo lepiej niż normalnie. Zacząłem się zastanawiać dlaczego i doszedłem do wniosku, że to para wodna tak korzystnie na niego wpływa. Zupełnie po amatorsku skonstruowałem instalację dostarczającą do silnika nagrzaną parę wodną - opowiada.
  Efekt jest niesamowity. 25 letni mercedes pana Jana spala teraz 3 litry ropy i 4 litry wody. I to, o dziwo, najlepiej zwykłej deszczówki lub wody z rzeki, bo tam jest najmniej kamienia. Swoim wodnym samochodem wynalazca przejechał już prawie 40 tysięcy kilometrów. Gulak właśnie otrzymał patent na swój wynalazek. Teraz szuka poważnego inwestora”.
  Teraz szuka poważnego inwestora ! A kierownictwo baraczka gra w gałę, czy co robi?

  Partia Przyjaciół Rozumu i Trzeźwego Myślenia - PPRiTM mogłaby, jako kolejny priorytet, na przykład metodą referendum, lub zebrania podpisów via internet, wymusić natychmiastowe i z pieniędzmi na ten cel z krajowego budżetu, otwarcie fabryk takiego silnika na potrzeby polskie i na eksport.
  Co stoi na przeszkodzie?! Emisja CO2 również się zmniejszy.
  To, co powyżej to propozycja, zarys idei, wokół której mogliby się może zgromadzić Polacy, nieaktywni lub byle jak aktywni wyborcy.
  To jest akceptowalne dla wierzących i niewierzących, starszych i młodszych, pracujących, bezrobotnych, uczących się i racjonalizatorów, dla policjantów i poetów, gospodyń domowych i może nawet dla kapitanów na morzach i oceanach świata J.
  Są sprawdzone sposoby na docieranie codziennie do wielu tysięcy osób spoza portalu, choć potrzeba byłaby spotkania kogoś życzliwego z kasą, nawet niekoniecznie bardzo dużą.

  Taka idea mogłaby się okazać tak potrzebnym integratorem (notki blogera Michaela o integratorze i bolszewizatorze). Michael, propagator Rzeczpospolitej Obojga Narodów pisze, cyt.: „Musimy wiedzieć, że aby osiągać wspaniałe cele, trzeba stawiać wspaniałe zadania. Kluczem do sukcesu jest motywacja. Musimy działać tak, aby Polakom znowu chciało się chcieć.
  JAK WIDZĘ ISTOTĘ PROBLEMU: Tradycja Rzeczpospolitej Obojga Narodów polegała na tym, że Polacy, Litwini, Żydzi, Rusini skupiali się wokół PROJEKTU, albo pewnej wizji cywilizacyjnej. Była to wizja wytyczająca ludziom sposób i cel życia. Był to tak interesujący koncept, że aż mrówki po plecach chodzą... Tego nie da się pomieścić w kilku słowach. Bo to tkwiło w całym systemie doświadczeń, praktyk, tradycji, wartości,... Była to cholernie inteligentna cywilizacja!
  Dość powiedzieć, że jeden z najbardziej krwawych namiestników cara nad Wisłą napisał taki raport - cytuję z odległej pamięci:
  Polaków nie ma sensu wieszać. Ich się nie da złamać, to jest nie do zrobienia. Ochrana znajduje ich przywódców. Łapiemy, wieszamy, a oni dalej robią to samo. Na miejsce powieszonych przychodzą inni, całkiem nieznani, i ciągną tę ich Polaczków sprawę jeszcze lepiej niż poprzednik. Bo u tych Polaków każdy jest przywódcą. Ginie jeden, czy sto tysięcy, a oni dalej robią swoją sprawę. W każdej gminie jest po tysiąc przywódców. Oni sobie robią konfederację i za chwilę mają już referendarza. A ten całą instrukcję dowodzenia ma w głowie, od dziecka. Od razu wie co robić. Z pułkiem idzie nasze wojsko, w ich polach pusto, ludzie się po polach kręcą, w chatach śpią. Odwracasz się, za chwilę, oni już uformowani w regimenty, z chorągwiami, biją palą, jak najlepsze wyćwiczone landsknechty,... Oni wszyscy są armią, narodem, i swoim przywódcą.

  W ANTYPOLSKIEJ PROPAGANDZIE ten system został nazwany polskim warcholstwem, był zacierany, deptany, opluwany przez 200 lat. Bo był najostrzejszą bronią Polaków, był umiejętnością konsolidowania się wokół idei, jakieś misji bardzo konkretnej.
  W europejskiej, ruskiej, czy turańskiej kulturze ludzie konsolidowali się wokół jednej osoby, przywódcy. Ginął król, rozchodziła się armia.
  W przełożeniu na język informatyki:
  Rzeczpospolita Obojga Narodów była ROZLEGŁYM systemem o ROZPROSZONEJ INTELIGENCJI. Jak internet. Miliony klawiatur i żadnej jednostki centralnej. Cywilizacja turańska była i jest systemem o SKUPIONEJ INTELIGENCJI, jedna jednostka centralna
  i miliony terminali, które ślepną, gdy padnie jeden główny serwer.

  Nasi wrogowie, po "wyzwoleniu" w 1990 całą siłą swojej propagandy ćwiczą nas w regułach tej drugiej koncepcji. Interesy Polaków oddajemy w ręce pomazańców: Kwacha (Plasmodium falciparum - primo voto), Wałęsy, Yuska,... Historia Polski od 1945 jest historią kolejnych EKIP. Bierut, Gomółka,... ..., Wałęsa, Kwaśniewski,... Gdy zgnoją Kaczyńskiego, to będzie wtedy jakaś RP Yuska, albo innego trafnie mianowanego. Tak to jest grane.
  Dlatego chcę, aby mój projekt, na wzór tradycji Rzeczpospolitej Obojga Narodów, koncentrował się i konsolidował wokół zadania i jego misji. Zamiast czekać na czyjś znak, niech pójdą wici, teraz "klik". (Koniec cytatu).

  Czy propozycja skonsolidowania narodu wokół idei państwa rozumnie i sprawiedliwie zarządzanego, wokół rozwiązań lateralnych, nowoczesnych, mogłaby być ideą- integratorem?

  Taki ruch obywatelski, dążąc do swoich celów (Rozum i Trzeźwe Myślenie we wszystkich aspektach życia ), powinien domagać się dostępu do telewizji publicznej :
  -1 program rządu
  -1 program opozycji
  -1 program Przyjaciół Rozumu i Trzeźwego Myślenia.
  Dostęp do telewizji zwanej „PUBLICZNĄ” jest konstytucyjnie zagwarantowany. Większość nadal nie widzi, że telewizja to narzędzie służące do okłamywania i fałszowania.
  Całkowity brak możliwości rozsądzenia co słuszne, a co nie jest słuszne, powoduje, że ludzie z własnych pieniędzy opłacają swoich oprawców. Eugenika, aborcja, in vitro, eutanazja, Codex Allimentarius, trucie wszystkiego - to nie są rozwiązania dla tych, którzy za swój wzór do naśladowania uznają Syna Bożego. On chorych leczył. Chorą teściową apostoła Piotra uzdrowił, chorych psychicznie i opętanych uwalniał, dzieci brał na ręce i błogosławił. Z naszych pieniędzy w kraju i w EU są opłacani czciciele aborcji, eutanazji, eugeniki i innych wymyślnych sposobów na zabijanie. A niektórzy z niewiedzy ich popierają.
  Wiele osób zorganizowanych wokół różnych projektów i idei, komitetów, stowarzyszeń, to Przyjaciele rozumnego myślenia i działania. Taki Ruch Przyjaciół Rozumu i Trzeźwego Myślenia, jako zarejestrowana formacja, mógłby, nawet wzorem „Solidarności”, skupiać, promować i wprowadzać do świadomości i w czyn wiele pożytecznych inicjatyw (przy klastrowej strukturze?). NSZZ „Solidarność” była pokojowym ruchem wielomilionowym, a skupiała jedynie pracujących. Taki Ruch miałby szanse również na wielomilionowe uczestnictwo, gdyż przygarnąć mógłby praktycznie każdego, bez ograniczeńJ.

  To, co „kierownictwo baraczka” pod koniec sierpnia br. wysmaży do kierowników z UE, w kwestii ograniczenia emisji CO2, będzie jak papierek lakmusowy intencji i kompetencji.
  Przecież, skoro od 2009 patent prof., D. Nazimka jest znany nawet ministrowi gospodarki (!), to…co? Bądźmy niewinni, ale nie naiwni. To mogłoby być super ważne pole dla nowego obywatelskiego Ruchu. O rozwiązaniu problemu CO2, powinni wszyscy trąbić nie tylko w Polsce, podczas „Prezydencji”, ale w Europie i na całym świecie. To wyrwanie żądła. O takie zakończenie „Operacji Emisja CO2” powinni zabiegać wszyscy wraz z europosłami. Integracja wokół idei. To na początek…

  A może od dzisiaj ogłosić, że wolą tego narodu, suwerena jest całkowite uwłaszczenie
  wszystkich Polaków? Wszak nawet było już to obiecane.
  Złupili kraj najeźdźcy i okupanci, wystawili do jałtańskiego wiatru „sojusznicy”, następni „cudotwórcy” sprywatyzowali siebie samych na fabrykach budowanych rękami naszymi i naszych rodzin, ale od dzisiaj moglibyśmy ogłosić w trybie konstytucyjnym, że jako suweren, naród, jesteśmy właścicielami tego, co pozostało nie zagrabione.
  STOP wszelkim prywatyzacjom. Od tego procederu w Polsce głodują dzieci, bo rodzice nie mają ani pracy, ani perspektyw. Ogłaszamy, my-suweren – naród, do którego należy władza zwierzchnia (Konstytucja RP art.4), że jako władza zwierzchnia nad wybranymi przedstawicielami i nad rządem, domagamy się natychmiastowego zaprzestania wszelkich „prywatyzacji” majątku narodowego i lasów, w to miejsce domagamy się bezzwłocznego rozpoczęcia procesu uwłaszczenia Narodu Polskiego, na wszelkim majątku i zasobach naturalnych.

  Każdy Polak ma mieć uczciwie wypłacaną dywidendę.
  Uwłaszczenie Polaków- przeprowadzenie jeszcze w tym roku, w taki sposób, aby każdy, łącznie z każdym dzieckiem, stał się właścicielem nie tylko państwowych lasów, co powinno być oczywiste, ale każdego surowca w tym kraju i w jego granicach: ropy (jest!), miedzi, węgla, srebra, gazów CO2, gazu łupkowego i wszystkich innych surowców. Każdy obywatel, urodzony w tych granicach powinien być, w ułamkowych częściach właścicielem wszystkich zasobów naturalnych. Z prawa do tej dywidendy mogłyby korzystać dzieci przybyszów tu urodzone i potomkowie wysiedlonych siłą obywateli tego Narodu, itp. osoby, -każdy w równej części. Wyłączeni, na mocy prawa, powinni być świadomi (premedytacja) zabójcy i każdy, który staje po stronie śmierci, jako ideologii niszczącej życie i zdrowie ludzkie. Twierdzenia, jakoby można było zabijać jakiekolwiek życie, aby inne życie było wygodniejsze, łatwiejsze, kosztem śmierci innych istot ludzkich, powinny być kwalifikowane do zachęcania do morderstw. Eksperymenty na istotach ludzkich powinny zostać całkowicie zabronione i surowo karane. Filmy typu „Eugenika” powinny być pokazywane w szkołach. Ci, które głoszą hasła eugeniki, eutanazji itp., powinny być, z mocy ustawy, jako podżegający do zabójstw, wykluczeni z cząstkowego udziału, z dywidendy za wydobywanie, sprzedaż i pożytkowanie wspólnych dóbr narodowych.
  Czy to jest rozumne działanie ???
  A jeśli tak, to może zacząć je teraz wprowadzać przez mądrych prawników, konstytucjonalistów nie przekupionych. Wszystko zacząć jak Islandia czy Węgry od nowa.

  (Fachowość w UE to bodajże wąska specjalizacja pt: „Jak tysiącletnie państwa, jedne za drugimi, szybko doprowadzić do bankructwa” . Nasi „fachowcy” w czołówce. Urra!)
  I jeszcze jedno bardzo ważne. Przy całym wysiłku pracy u podstaw dobrze byłoby widzieć jak jesteśmy prowokowani (np. ceny, tzw. „kibole”…) do buntu, sprzeciwów, demonstracji i może nawet krwawych rozruchów…do odpowiadania złem za złe. Nasz Nauczyciel powiedział: Nie rewanżuj się złemu…
  Jeżeli to od was zależy, ze wszystkimi ludźmi pokój miejcie. …Jeżeli od Was zależy…
  Mądry nie zważa na obelgę…Takie rozruchy to woda na ICH MŁYN…
  Mądry nie zważa na obelgę…

  Nazywając Rozum przyjacielem, nie tęsknij do nocy, w której ludy ruszą się ze swoich miejsc (ks. Joba). Pozdrowienia.
 • @Rozważ.A.M.
  Czy Pan jest pewien, że Jego tekst jest na komentarz, a nie tzw. „post” czy jak to się tam nazywa?

  Pozdrawiam,
 • @Grzegorz Rossa.
  odpowiadam na Pański komentarz na blogu Ryszarda Opary.
  Napisał Pan:
  "Korzeniem najbardziej korzennym, do którego musimy wrócić, jest światopogląd spirytualistyczny. Jego przyjęcie jest tożsame odrzuceniu Oświecenia. To nie jest kwestią czasu. Oświecenia nigdy być nie powinno. Każda chwila tolerowania Oświecenia jest chwilą straconą. Obalenie Oświecenia powinniśmy dokonać niezwłocznie. Jest warunkiem koniecznym powodzenia naszych jakichkolwiek działań. Cokolwiek zrobimy przy Oświeceniu istniejącym, owoców naszej pracy nie zachowamy."

  Zgadzam się.
  "światopogląd spirytualistyczny" jest to duże uogólnienie ale na początek wystarczy wszak bez początku nie stanie się nic.

  Moje pisanie, na ten temat- jego forma jest różna i zawiera czasem więcej czasem mniej treści w zależności w jakim kontekście toczy się polemika.
  Pozdrawiam.
 • @CzarnaLimuzyna: "światopogląd spirytualistyczny" jest to duże uogólnienie
  Bynajmniej. Światopogląd spirytualistyczny jest bardzo dobrze zdefiniowany jako wiara w pierwszeństwo ducha przed materią.

  Pozdrawiam,

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej